psychoterapia

Jak zostać szczęśliwszym człowiekiem?

Jak zostać szczęśliwszym człowiekiem? Naprawdę często ludzie zastanawiają się co zrobić, aby o wiele bardziej szczęśliwym człowiekiem. Być może prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest to by pójść do psychologa? Zapewne znajdzie się teraz bardzo dużo takich osób, które myślą, iż akurat korzystanie z pomocy psychologów.

Dodany: 2020-03-15 | Komentarze: 0


Czy korzystanie z usług psychologów jest dobrym

Czy korzystanie z usług psychologów jest dobrym pomysłem? Jakiś czas temu psychologia była bardzo popularnym kierunkiem studenckim. A jak wiadomo, ludzie w całej swojej masie nie są zbyt mądrzy. To sprawiło, że psycholog niejako przestał być zawodem, który tak naprawdę jest potrzebny. Jednak to tylko stereotyp, bo prawda jest taka, że jak najbardziej warto pójść do psychologa. Z jakich powodów? Należy wiedzieć, że często psycholog jest człowiekiem,.

Dodany: 2020-03-04 | Komentarze: 0


Jak efektywnie walczyć z depresją?

Jak efektywnie walczyć z depresją? Fakty są takie, że dzisiaj ludzie żyją dłużej, aniżeli kiedyś, co naturalnie źle wpływa na system emerytalny, lecz ogólnie ma bardzo dużo zalet. Jednak coś za coś - szybki rozwój spowodował, że w jakimś sensie ludzie bardzo często nie mogą poradzić sobie z własnym życiem. I właśnie z tej przyczyny depresja jest tak niesamowicie rozpowszechnioną chorobą.

Dodany: 2020-03-04 | Komentarze: 0


Czemu psychoterapia być może być

Czemu psychoterapia być może być pomocna? Poręcznych znajdujący się niemało tzw. modalności terapeutycznych, w jakich uczeni są psychoterapeuci natomiast żyje nieco wariantów terapii. Bez motywu na owo jaką terapię wybierzesz, pomnij, iż polega białogłowa na pary dwukierunkowej, jaka zachodzi sprawnie zwłaszcza wtedy, podczas gdy opiera się na szczerej komunikacji. Badania uwidoczniły, iż fenomeny są lepsze kiedy terapeuta zaś pacjent zgadzają się w kwestii.

Dodany: 2019-05-28 | Komentarze: 0