fotografia kreatywna definicja

img

Sesje dziecięce są moimi ulubionymi. To bezkonkurencyjne uniesienie chwytać w rękach nowe życie i mieć warunki udokumentować te wartościowe pierwsze chwile.

Na sesję spośród noworodkiem inwituję w pierwszych 17 dniach życia dzieciaczka. Najlepszym momentem na chwytanie kruchości plus czułości waszego dzieciaczka jest okres pośród 6 natomiast 13 dniem życia. Wtedy także bobas ma najgłębszy sen, a jego ciało mieszczący się bez ustanku bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest układanie go w pozycjach pokrewnych , które otrzymał w brzuchu u mamy. Najwspanialsze fotografie powstają w ciągu bezdennego snu bobasa. Dlatego też ważne jest ,ażeby w miarę potencjału matka bezzwłocznie zdecydowała się na taką sesję. Aktywuję do skontaktowania się ze mną jeszcze poprzednio planowanym terminem porodu. To dopuszcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych oczekiwań i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim nastrojowym atelier, które jest poprawnie wytworzone, nagrzane i nasłonecznione. Najistotniejszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, najedzone i zrelaksowane. Najczęściej nawiązuję sesję około 10.00 rankiem. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam co niemiara akcesoriów foto, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, istotnie żeby móc wygospodarować tak wiele frazeologizmu, do tego stopnia potrzeba.

Sesja może trwać parę pory (2-4 godz.), gdyż jej przebieg mieszczący się podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i uciszenie, przytulenie natomiast przewinięcie maleństwa. Na sesję proszę o zdobycie smoczka dla maluszka, koca, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, wygodna sofa, poduszka do karmienia, do Waszej dyrektywy jest też sztuka kulinarna i łazienka.