aparaty fotograficzne wikipedia

img

Zapraszam do mojego atelier fotogoraficznego. Przywitam Was radośnie w mojej pięknej pracowni, bezwzględnej światła, kolorów natomiast akcesoriów, ktore rozrzewają wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieustanny bez mała duet lata, od momentu rozpoczęcia decyzji, że to już okres odszukać prywatne lokum, przez opcja idealnego lokalu, dalej sporo tygodni rozmyślania kiedy go wytyczyć, które zapory zwalić a jakie zbudować, na krańcu najprzyjemniejsze aliści nie najprostsze - układanie!

W mojej wizji studio fotki noworodkowej, ciążowej a także rodzinnej, musi spełniać co niemiara funkcji. Przede wszystkim musi egzystować bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, przecudowne milusińscy nie będą skrępowani natomiast poczują dodatnią energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Dla owego także powstało bardzo jasne, przestronne lokalizacja, z niskim sprzętami, dostępnymi dla dzieci. Jest ileś jak białe płótno, które mogę malować na obszerne okazje. Przetestowałam natychmiast sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe a aktualnie zamieniam się bez pośpiechu w świąteczną oazę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, jak ale wręcz pozwala na to pogoda, są wykonywane przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te bezbrzeżne okna a poziom światła jakie zapełnia pełne studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej nim wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecinna - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Aktywuje zwykły śmiech smarkaczy i to perfekcyjny faktor dokładnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, natomiast na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.